Strona Fundacji Pro Harmonia

Fundacja Pro Harmonia
Fundacja Telewizji Teletop Sudety Pro Harmonia

 

16 kwietnia br.

Nasza strona główna została przeniesiona na domenę http://www.pro-harmonia.tvts.pl, od tej pory wszystkie aktualności tam będą zamieszczane.

13 kwietnia br. odbędzie się zorganizowane przez naszą fundację szkolenie z zakresu Ustawy o Ochronie Przyrody, ze szczególnym naciskiem na siedliska ptaków. Szkolenie poprowadzi pracownik wrocławskiej Okręgowej Dyrekcji Ochrony Środowiska. Do uczestnictwa zaprosiliśmy osoby zatrudnione przez samorządy gmin, powiatu i miasta. Nadleśnictwo Świdnica użyczyło nam nieodpłatnie sali audio w Stacji Edukacji Ekologicznej.

30 marca br. zakończyliśmy w świdnickich szkołach zbiórkę karmy dla psów i kotów, która została przekazana świdnickiemu oddziałowi TOZ. Jak mówi prezes ŚTOZ, karma zostanie rozdysponowana wśród rodzin mających pod opieką zwierzęta domowe, a które z różnych przyczyn mają kłopoty finansowe.

30 stycznia 2015 Fundacja Telewizji Teletop Sudety Pro Harmonia po ośmiu miesiącach zabiegania o wpis do Krajowego Rejestru Sądowego została zarejestrowana!

Nasza fundacja stawia sobie cele społeczne, które zawierają się w myśli o HARMONIJNYM ROZWOJU CZŁOWIEKA I ŚRODOWISKA. Jak będzie…zobaczymy…
Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy czują, że mogą i chcą coś zrobić dla ludzi, miasta i środowiska. Piszcie na email: proharmonia@tvts.pl

[/td_text_with_title][/vc_column][/vc_row]

[td_text_with_title custom_title=”DOKUMENTY”]
[/td_text_with_title]